Dostawa

  1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze (Wtorki i Czwartki) . Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego w naszym sklepie.

  2. Czas nadania zamówienia wynosi od 3 do 5 dni roboczych.

  3. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem:
    1. firmy kurierskiej DPD lub InPost
    2. paczkomaty InPost (przy wyborze opcji “paczkomat InPost” prosimy w uwagach szczegółową informacje do jakiego paczkomatu wysłać paczkę.

  4. Zamówienia realizowane są również z dostawą do wybranych państw za granicę po wcześniejszym kontakcie ze sklepem: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Słowacja, Węgry, Wielka Brytania, Niemcy, Ukraina, Bułgaria, Finlandia, Lichtenstein, Rumunia, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Włochy.

  5. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną, jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.

  6. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej InPost zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.