JAK SIĘ ZACZEŁO?

Projekt Kalendarza stworzyło życie! Życie dwóch Kobiet. Matki Ogień i Woda. Edyta od dwóch lat samotnie wychowująca syna Tadeusza. Realizując swoje największe marzenia pracując na kilku etatach naraz. Marta szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci, która porzuciła po 15 latach pracę w korporacji na rzecz wewnętrznej wolności i pracy dla samej siebie. Każda z nich bez planowania nie byłaby tu gdzie jest.

EDYTA

Edyta Folwarska- dziennikarka i prezenterka telewizyjna, od 15 lat ściśle związana z polskim show biznesem. Mama samotnie wychowującego dwuletniego Tadeusza. W Polsacie prowadzi program „Disco polo -25 lat później”. Możemy zobaczyć ją w roli prowadzącej na największych scenach muzyki tanecznej. Karierę rozpoczęła w wieku 19 lat od pracy w Super Expressie, gdzie przeprowadzała wywiady z najpopularniejszymi polskimi zagranicznymi gwiazdami. Od dwóch lat realizuje się pisząc książki. Na swoim koncie ma dwa bestsellery „Zbiór miłości niechcianych” oraz „Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty”. W 2021 roku ruszył jej projekt Pink Book, Edyta przygotowała aż 12 romantycznych powieści.

MARTA

Uśmiechnięta, pełna energii, pasji. Poznajcie Martę - współautorkę i wydawcę Kalendarza Nie Perfekcyjnej. Marta jest właścicielką agencji MeLike, która realizuje projekty z zakresu mediów, marketingu, produkcji. Lata pracy w korporacji to lata doświadczeń przy realizacji dużych kampanii reklamowych. Zawsze kreatywna, szukająca rozwiązań a nie problemów, pełna empatii, ceniąca istotę relacji w biznesie. Silna kobieta, szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Zakochana w aktywnym życiu, eksplorowaniu świata, nowych doświadczeniach. Niezmiennie podążająca za słowami Iris Murdoch „Jedną z tajemnic szczęśliwego życia są nieustanne malusieńkie uczty” oraz Oprah Winfrey „aby stworzyć najwyższą i najwspanialszą wizję możliwą dla naszego życia, ponieważ ono staje się tym w co wierzymy. Żyjmy swoimi marzeniami”.